Dyrektor:
Bożena Paradowska
Wicedyrektor:
Małgorzata Łukasiak
Nauczyciele:
Elżbieta Rzepka - nauczyciel dyplomowany
Dorota Domian - nauczyciel dyplomowany
Joanna Kowalska - nauczyciel dyplomowany
Aldona Bocianiak - nauczyciel dyplomowany
Alicja Godzina - nauczyciel dyplomowany
Izabela Pietranis-Kocenko - nauczyciel dyplomowany
Małgorzata Szpara - nauczyciel dyplomowany
Natalia Glinka - nauczyciel dyplomowany
Ewelina Pracz - nauczyciel dyplomowany
Marta Włodarska - nauczyciel mianowany
Agnieszka Wyrostek - nauczyciel mianowany
Magdalena Krom - nauczyciel mianowany
Brygida Kruska - nauczyciel mianowany
Aldona Knabeldorf - nauczyciel kontraktowy
Alicja Polit - nauczyciel kontraktowy
Iwona Tworkowska - nauczyciel początkujący
Mirosława Kwiecień - pomoc nauczyciela
Asystentki:
Bożena Deptuła
Małgorzata Tańska
Małgorzata Pepłowska
Grażyna Korzeniewska
Ewelina Gaczoch
Jolanta Szydlik
Monika Poniatowska
Anna Kamińska
Kucharki:
Danuta Trzcińska
Agnieszka Kowalczyk
Anna Lecińska
Intendent:
Barbara Tańska
Bożena Paradowska
Wicedyrektor:
Małgorzata Łukasiak
Nauczyciele:
Elżbieta Rzepka - nauczyciel dyplomowany
Dorota Domian - nauczyciel dyplomowany
Joanna Kowalska - nauczyciel dyplomowany
Aldona Bocianiak - nauczyciel dyplomowany
Alicja Godzina - nauczyciel dyplomowany
Izabela Pietranis-Kocenko - nauczyciel dyplomowany
Małgorzata Szpara - nauczyciel dyplomowany
Natalia Glinka - nauczyciel dyplomowany
Ewelina Pracz - nauczyciel dyplomowany
Marta Włodarska - nauczyciel mianowany
Agnieszka Wyrostek - nauczyciel mianowany
Magdalena Krom - nauczyciel mianowany
Brygida Kruska - nauczyciel mianowany
Aldona Knabeldorf - nauczyciel kontraktowy
Alicja Polit - nauczyciel kontraktowy
Iwona Tworkowska - nauczyciel początkujący
Mirosława Kwiecień - pomoc nauczyciela
Asystentki:
Bożena Deptuła
Małgorzata Tańska
Małgorzata Pepłowska
Grażyna Korzeniewska
Ewelina Gaczoch
Jolanta Szydlik
Monika Poniatowska
Anna Kamińska
Kucharki:
Danuta Trzcińska
Agnieszka Kowalczyk
Anna Lecińska
Intendent:
Barbara Tańska